/>

Profesjonalne stoiska reklamowe i wideoklipy – nowa oferta

iteco twoje wideo

W Iteco liczy się zadowolenie Twoje i Twoich potencjalnych Klientów. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie jedną z najlepszych ofert promocyjnych na rynku.
Proponujemy Ci w 100% dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania, dzięki którym rozwiniesz skrzydła jako przedsiębiorca. Prezentacja działalności jeszcze nigdy nie była tak efektywna!.

Usługi Iteco – co oferujemy?

W naszym sklepie online zaopatrzysz się w specjalistyczne narzędzia, które wykorzystasz podczas konferencji, paneli dyskusyjnych, targów i spotkań biznesowych.

Każde nasze stoisko targowe czy rollup cechują się nieprzeciętną trwałością i dużą różnorodnością wymiarów – dzięki temu dopasujesz odpowiednie akcesorium nawet do nietypowych potrzeb.

Najbardziej kreatywna część naszej oferty – z której jesteśmy szczególnie dumni – to wideoklipy promocyjne. Realizujemy je specjalnie z myślą o Twojej firmie.
Ekspres to nasz standard – nasze usługi realizujemy błyskawicznie i w tym względzie nie idziemy na żadne kompromisy. Zależy nam na tym, byś jak najszybciej otrzymał to, za co zapłaciłeś. Po wstępnych uzgodnieniach dostarczymy Ci projekt koncepcyjny w ciągu 24 h.

Wideoprezentacje Iteco – nowy wymiar promocji

Wzmocnij wizerunek swojego przedsiębiorstwa i zaistniej w świadomości potencjalnych Klientów dzięki nietuzinkowemu rozwiązaniu w postaci ciekawego klipu wideo.

Nasze realizacje możesz wykorzystać we wszystkich kanałach internetowych, szczególnie w mediach społecznościowych. Materiał audiowizualny możesz też przedstawić na żywo, podczas konferencji lub na targach i przyciągnąć dzięki niemu większą grupę odbiorców.

Za pomocą profesjonalnie zmontowanego dźwięku i obrazu przedstawimy to, co masz do przekazania: filozofię swojej marki, Twoją ogólną wizję i misję, jaka przyświeca Twojej działalności, a także produkty czy usługi.
Zapraszamy do współpracy!

 

 

Wideoprezentacje

 

Popraw wizerunek firmy!

Twoja misja

Twoja wizja

Twoja filozofia

Wideoprezentacja:

Nowy projekt

Nowy zespół

O firmie

O Tobie

Express to nasz standard.

Po wstępnych uzgodnieniach dostarczymy Ci projekt koncepcyjny w ciągu 24 h.