fbpx

Nowa branża

Czas na zmiany

Czas na zmiany, to może za mało i za dużo powiedziane. Za dużo, bo w zasadzie o jedną zmianę chodzi. Za mało, bo to nie zmiana lecz rozwój firmy.

Wg odwiecznej maksymy, kto stoi w miejscu ten się cofa, postanowiliśmy zatem rozszerzyć zakres naszej działalności. Interesowaliśmy się od pewnego czasu branżą ubezpieczeniową.

Temat bardzo trudny, tym bardziej, że jakże odległy od naszego poletka marketingowo – wystawienniczego. Tym bardziej wyzwanie było kuszące.

Nadarzyła się sposobność nawiązania bliskiej współpracy z największą europejską firmą w zakresie Obiektywnego Doradztwa Ubezpieczeniowego.

W oparciu o naszą firmę, jej doświadczenie rynkowe, rozpoznawalną nazwę i logo uruchomiliśmy dział pod roboczym hasłem

Iteco Insurance Info Service

Na rynku mediów działają zatem różne wariacje na temat hasła; nasz serwis internetowy nazwaliśmy www.insure.info.pl. W różnych mediach społecznościowych, w których staramy się zaistnieć, znajdziecie nazwy/tytuły będące kombinacją słów kluczowych: Iteco, Insurance, Info i Service. Dla przykładu, nasza fanpage na FB nazywa się Insure 4U. Taką samą nazwę nosi nasz serwis na portalu LinkedIn, ale już na Twitterze znajdziecie nas pod nazwą Insureinfo, a na Instagramie nazwaliśmy się itecoinsure.

Zapraszam wszystkich zaglądających naszą stronę, czy śledzących nas na FB pod nazwami Systemy Wystawiennicze Iteco oraz Targi Targi Konferencje, by pofatygowali się na nasz FB https://www.facebook.com/itecoinsure/ i nie omieszkali zapisać naszej strony do obserwowanych. Jest to serwis dla tych, którzy mądrzy są przed szkodą; innymi słowy chcą być dobrze poinformowani w tematach ubezpieczeniowych. Założyliśmy też grupę otwartą dla wszystkich chętnych: Grupa Insure 4U – Optymalnie ubezpieczeni . Chociaż specjalizujemy się w ubezpieczeniach na życie, zdrowie i emerytalnych to doradzamy we wszystkich zakresach, czyli także majątkowych i firmowych.

Zapraszamy więc do kontaktów z naszymi nowymi mediami dotyczącymi świadomych ubezpieczonych:

www.insure.info.pl

https://www.facebook.com/itecoinsure/

Kontakt email: info@insure.info.pl

PS. Zawsze istnieją szybkie ubezpieczenia on-line.

Pozdrawiamy

Zespół Iteco Service