fbpx
12 października 2015

EGO

EGO ExhibitEGO Exhibit to jeden z czołowych systemów wystawienniczych od Mark Bric AB do zabudowy dużych i średniej wielkości stoisk targowych.Posiada wiele elementów dodatkowych, dzięki którym można rozbudowywać konstrukcję lub uzupełniać ją o przydatne elementy, takie jak: lady, pulpity, zaplecza, wieże wystawiennicze. Idealnie sprawdza się na większych powierzchniach targowych ale jest również dedykowany mniejszym powierzchnią. Umożliwia realizację dowolnej koncepcji i daje duzą swobodę w aranżacji przestrzeni wystawowej. Dzięki wieży wystawienniczej system EGO wyróżni Twoje stoisko targowe spośród konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą systemu EGO!

EGO EXHIBIT

Rewolucyjny system wystawienniczo – targowy.
EGO EXHIBIT to nowatorska koncepcja prezentacji panelowego systemu graficznego. Pozwala na większą kreatywność i swobodę przy aranżacji i zabudowie przestrzeni wystawowej w porównaniu z dotychczas wykorzystywanymi systemami oraz systemami pop-up. Konstrukcja „znika” na korzyść przekazu wizualnego – komunikacja wizualna w najczystszej formie.

Wszelkie konstrukcje buduje się trzech elementów bazowych: gniazd, ramion i skrzydeł. Ponadto złożenie konstrukcji całego stoiska targowego nie wymaga żadnych narzędzi (czasem przydaje się natomiast drabina bo Ego pozwala tworzyć konstrukcje do wysokości 560 cm). Wszystkie elementy pakowane są w torby transportowe.
Ego może być montowane w niemal dowolnym kształcie i rozmiarze. Oprócz podstawowych elementów Ego posiada wiele akcesoriów takich jak półki, oświetlenie czy uchwyty pod LCD.
Ego to system modułowy. Raz zakupione elementy pozwalają na tworzenie z nich wielu różnych konfiguracji. Podnosi to znacznie ekonomiczność jego zakupu.
Zbuduj swoje EGO!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *