/>
18 lutego 2018

Iteco – realizacja wideoklipów promocyjnych

WIDEOKLIPY

NOWOCZESNY FACEBOOK

TWOJA WIZJA

Klip wideo to sposób na to, by pokazać się od najlepszej strony i zaprezentować wartości, które są szczególnie ważne dla Twojego przedsiębiorstwa. My przełożymy je na obraz i dźwięk, sprawiając, że staną się skutecznym narzędziem marketingowym.

Spraw, by Twój przekaz był żywy. Zamień „widzów” w potencjalnych Klientów. Oprzyj się na sprawdzonych metodach przekazu wizualnego, a nowi Klienci sami do Ciebie się zgłoszą.

Przekonaj się, że żywa, angażująca reklama na Facebooku i nie tylko skutecznie wywiera wpływ na Twoją grupę docelową.

iteco twoje wideo

Pozostałe usługi

Jeśli film wideo przyniesie oczekiwane rezultaty i spełni się Twoje marzenie o poszerzeniu grona Klientów, zadbaj o odpowiednią prezentację także na żywo. Z pomocą przyjdą Ci nasze mobilne stoiska: lady informacyjne, bannery i wiele innych. Zapoznaj się z naszymi pozostałymi rozwiązaniami. Zapraszamy do współpracy!

20

projektów miesięcznie

112

Powracających Klientów

17

Branżowych
Nominacji

26

Lat doświadczenia

Iteco – realizacja wideoklipów promocyjnych

Iteco oferuje nie tylko profesjonalne mobilne stoiska targowe i wystawiennicze, ale także nowoczesne wideoklipy, które wypromują Twoją działalność w mediach społecznościowych. Krótki, zwięzły, a zarazem dynamiczny przekaz stawia Cię w gronie przedsiębiorców wychodzących naprzeciw potrzebom swojego Klienta.

Wideoklipy promocyjne – szczegóły oferty

Proponujemy Ci dobrze zmontowane i obfitujące w ciekawą treść materiały wideo, które sprawdzą się szczególnie na Facebooku. Dajemy Ci nieograniczone możliwości wyrażania siebie poprzez ruchomy obraz i dźwięk – nagrania będą stanowić idealną oprawę komunikatów social media i nie tylko – wyróżnią się na fanpage’u Twojej firmy na Facebooku (w postach na tablicy, lub jako tzw. header itd.), a także na stronie www czy w innym miejscu w Sieci. Tworzymy zarówno pojedyncze prezentacje, jak i pakiety prezentacji – w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Staramy się dopasować nasze usługi do potrzeb i misji Twojej firmy. Wideoprezentacja może promować np.: – nowy projekt firmowy, – nowych członków zespołu, – ogólną działalność biznesową przedsiębiorstwa.

Kontakt

Skontaktuj się, nie strać okazji:

  • +48 71 796 33 90
  • itm@iteco.com.pl