fbpx
17 grudnia 2015

Gotowe stoiska – rabaty!

Prezentujemy stoiska targowe w specjalnych, promocyjnych cenach! Decydując się na zakup konstrukcji w wybranych zestawach promocyjnych oszczędzają Państwo nawet do 4 000 zł!

Zestawy podzieliliśmy na 3 kategorie: podstawowe, rozszerzone oraz DE LUX. Różnią się od siebie wielkością powierzchni, ilością paneli graficznych, wysokością konstrukcji oraz dodatkowym wyposażeniem. Duży wybór modeli umożliwi Państwu dobranie odpowiedniego zestawu pod konkretną powierzchnię oraz określony budżet.
*Przypominamy, że promocja nie łączy się z innymi rabatami.

Wybierz interesujący Cię zestaw uwzględniający wysokie rabaty:

Zestawy podstawowe

Zestawy podstawowe składają się z konstrukcji ISO, paneli graficznych oraz torby transportowej. Różnią się od siebie rozmiarem, ilością paneli bądź dodatkowym wyposażeniem.

Cena uwzględniająca rabat dostępna tylko w podanych zestawach.
Decydując się na zestawy promocyjne oszczędzacie Państwo nawet do 4 000 zł!

Zestawy rozszerzone

Zestawy rozszerzone to rozbudowana wersja zestawów podstawowych. Składają się z konstrukcji ISO, paneli graficznych, toreb transportowych oraz dodatkowych akcesoriów. Cena uwzględniająca rabat dostępna tylko w podanych zestawach.
Decydując się na zestawy promocyjne oszczędzacie Państwo nawet do 4 000 zł!

Zestawy DE LUX

Zestawy DE LUX składają się z konstrukcji ISO, paneli graficznych, toreb transportowych, oświetlenia led, monitora firmy Benq, pulpitu pod monitor oraz dodatkowych elementów/gadgetów dzięki którym stoiska prezentują się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Cena uwzględniająca rabat dostępna tylko w podanych zestawach!