fbpx
29 grudnia 2015

Koncepcja Mark Bric

NASZA JAKOŚĆ – TWOJA GWARANCJA
Wszystkie systemy wystawiennicze firmy Mark Bric są produkowane z najwyższym standardem jakości oraz z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie produkty są poddawane wymagającej kontroli jakości, testowane na rynku i zaprojektowane by służyć klientom długie lata.

PROJEKTOWANIE
Projektowanie naszych produktów ma na celu osiągnięcie jak największego poziomu funkcjonalności, atrakcyjnego wyglądu, dobrej jakości wykończeń i zwracanie szczególnej uwagi na najmniejsze detale. Wszystkie produkty Mark Bric mają łatwą w użyciu konstrukcję.

INNOWACJE
Naszym celem jest bycie wiodącym producentem, z nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami dla naszych Klientów. Nasze produkty będą dla Ciebie doskonałym narzędziem dla przygotowania funkcjonalnych i atrakcyjnych wystaw. Zakup produktów Mark Bric gwarantuje wybieganie w przyszłość poprzez nowoczesne wystawiennictwo.

ŚWIATOWA SIEĆ
Cały czas jesteś w zasięgu dilera lub dystrybutora produktów Mark Bric, który pomoże rozwiązać twoje problemy. Posiadamy światową sieć partnerów, dobrze poinformowanych i przeszkolonych do sprzedaży produktów Mark Bric. To daje Ci pewność, że świadczone usługi są tej samej wysokiej jakości na całym świecie.

OBSŁUGA
Najistotniejsza i najbardziej zintegrowana część programu naszej firmy zawsze gratis. (Masz na to nasze słowo).

JUST IN TIME
Bardzo ważny czynnik, podczas pracy nad wystawami i targami. Nasza fabryka, z wewnętrzną linią produkcyjną, gwarantuje elastyczność i najkrótszy czas przesyłki zakupionych produktów. Mamy za sobą 30 lat doświadczenia w dostarczaniu naszych produktów do klientów.

CENA
Nasza najważniejsza cecha: zawsze dajemy naszym klientom produkty warte swojej ceny!