fbpx
16 września 2015

Stoisko targowe i pozostałe akcesoria wystawiennicze – Iteco

Wystawiając się na targach, na pewno wiesz o tym, że kluczem do sukcesu i udanej prezentacji jest profesjonalne i nowoczesne stoisko targowe. To ono jest wizytówką firmy.

Proponujemy więc wysokiej jakości, mobilne i eleganckie rozwiązania renomowanego szwedzkiego producenta Mark Bric Display AB.

Mobilne stoiska targowe – szczegóły oferty

Oferujemy stoiska targowe z linii EGO EXHIBIT, FlexiFrame oraz stoiska wykonane w systemie Iso Fabric. Wśród naszych artykułów znajdują się również znane w branży systemy wystawiennicze ISOframe.

Realizujemy także indywidualne projekty, na specjalne zamówienie. Wszystko po to, by jak najlepiej sprostać Twoim oczekiwaniom i stworzyć idealne stanowisko prezentacyjne. Stoiska wykonujemy na dowolną powierzchnię. Dysponujemy szeroką gamą różnorodnych akcesoriów oraz produktów dodatkowych.

To, co szczególnie wyróżnia oferowane przez Iteco stoiska targowe, to możliwość rozbudowania ich oraz zmiany układu poszczególnych elementów.

Wszystkie modele można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób oryginalne zabudowy targowe. Dzięki wymiennej grafice oferowane przez nas konstrukcje posłużą Ci przez długie lata.

Pozostałe systemy promocyjno-wystawiennicze

Oprócz stanowisk targowych oferujemy także inne systemy przenośne, dzięki którym możesz skutecznie promować swoją markę. To między innymi:

Zapraszamy do poznania naszego asortymentu w sklepie online oraz do składania zamówień. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

 

 

IsoFrame Wave

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IsoFrame Exhibit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Flexiframe

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Projekty indywidualne

Indywidualne

 

 

 

 

 

 

 

 

Stoiska indywidualne


IsoFrame Fabric

Stoisko Fabric

Isoframe Fabric

Przejdź do SKLEPU

lub

zapytaj

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *