fbpx
12 października 2015

Stoiska

8EGO Exhibit to nowoczesny system stworzony do budowy oryginalnych stoisk targowych. Doskonała ekspozycja grafiki w dużym formacie i ciekawe konfirguracje stanowisk pozwalają zdecydowanie wyróżnić się od pozostałych wystawców.

System jest modułowy, co umożliwia kreowanie różnych aranżacji na bazie posiadanych elementów. Montaż odbywa się bez narzędzi. Transport i przechowywanie ułatwiają torby i kufry transportowe. Zastosowane akcesoria np. oświetlenie, półki czy monitory LCD zdecydowanie podnoszą atrakcyjność stoiska. System umożliwia także budowanie lad informacyjnych.

Stoiska targowe zbudowane za pomocą systemu EGO Exhibit z pewnością będą wyglądały oryginalnie i imponująco. Gwarantujemy, że będą Państwo wyróżniali się na targach, a stoisko będzie przyciągało uwagę kontrahentów.
System Ego Exhibit jest systemem modułowym. Z elementów raz zakupionego zestawu możemy zbudować różne konstrukcje dzięki czemu stoisko targowe na każdych kolejnych targach może wyglądać inaczej – podnosi to znacznie ekonomiczność zakupu EGO. Trzeba dodać, że system EGO Exhibit dzięki torbom i kufrom na kółkach nie sprawia kłopotów w transporcie. Średnie i duże stoiska mogą być przewożone nawet niewielkim busem. Przed zakupem jesteśmy w stanie podać Państwu całkowitą wagę i objętość (shipping volume) zestawu.

flexible-portable-display-stands-catalogue-20-638

Zależnie od potrzeb, możliwe jest zabudowanie praktycznie każdej przestrzeni targowej. Strona firmowa EGO Exhibit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *