fbpx
16 września 2015

Mobilne systemy wystawiennicze – przenośne akcesoria promocyjne

Często podróżujesz ze swoimi materiałami promocyjnymi (takimi jak: bannery, rollupy, plakaty, ulotki)? Jeśli Twoja firma się rozwija i coraz częściej prezentacje odbywają się z dala od siedziby stacjonarnej, to wskazane jest, by zaopatrzyć się w mobilne systemy wystawiennicze i inne artykuły, dzięki którym podróż stanie się przyjazna, a promocja – skuteczna.

Mobilne – czyli jakie?

Co oznacza dla nas słowo „mobilne”?  Łatwe w transporcie, przeznaczone do szybkiego i samodzielnego montażu.  To takie produkty, dzięki którym zaoszczędzisz czas i energię. Są bezcenne szczególnie w sytuacjach, gdy musisz ściśle się trzymać harmonogramu wystąpienia, a każda sekunda jest na wagę złota.

Nasza oferta mobilnych systemów do prezentacji

Iteco oferuje Ci takie produkty jak:

  • przenośne ściany reklamowe,
  • stojaki reklamowe,
  • lady prezentacyjne,
  • kufry transportowe.

W tej kategorii produktów znajdziesz także wyjątkowo praktyczny i efektowny system wystawienniczy z wydrukiem na tkaninie. Jest on szczególnie łatwy w czyszczeniu i w użytkowaniu.

Wszystkie nasze systemy (zarówno systemy wystawiennicze ISOframe, jak i pozostałe) są umieszczane w wygodnych torbach przeznaczonych do transportu. Dzięki temu przenoszenie ich jest jeszcze bardziej komfortowe. Kompaktowe i gotowe do drogi produkty pozwolą Ci poszerzyć swoją działalność marketingową i otworzyć się na podróże biznesowe.

Po prostu pakujesz i w drogę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *